ONSDAG 13. MARS 2024
Velkommen til bransjedag for forbund, foreninger, organisasjoner og stiftelser.
En unik mulighet for deg som er CFO, leder eller generalsekretærer til å treffe bransjefolk, og lære mer om viktige temaer som strategier for bærekraftig vekst, effektivisering og optimalisering.
TIL FORENINGSLEDERE, GENERALSEKRETÆRER OG BESLUTNINGSTAKERE
Bli med på bransjedag hos Amesto.
Møt og samarbeid med likesinnede i din bransje
Meld deg på.
Når:
Dette eventet var 13. mars 2024.
Hvor:
The Conduit Oslo, Kristian Augusts gate 21.
Hva du får vite mer om:
- Hvordan kommer du i gang med bærekraftsrapportering?
- Hvordan du kan lykkes med vekst, medlemsrekruttering og medlemsengasjement?
- Hvilke strategiske valg man bør ta i forhold til organisasjonens økonomistyring?
- Hva digitale ERP-løsninger kan gjøre med din innsikt?
-
Hvordan Sykepleierforbundet effektiviserte sin medlemsorganisasjon med innføring av ny teknologi innen økonomi.
onsdag 13. mars 2024
Agenda.
12.00
Du får en enkel lunsj før vi starter programmet.
12.15 - 12.30
Historien om Amesto. Simplifying business og trippel bunnlinje.
Siri Nilssen, CEO i Amesto TechHouse og Amesto AccountHouse
12.30 – 13.00
Få hjelp til å komme i gang med klimaregnskap uten at det koster skjorta. Flere bedrifter sliter med å komme i gang med bærekraftsrapporteringen, og noen vet ikke helt hvor de skal starte for å få et fullverdig klimaregnskap.
Christine Lundberg Larsen. Daglig leder Amesto Footprint
13.00 - 13.30
Hvordan lykkes med vekst, medlemsrekruttering og medlemsengasjement?
David Aleksandersen, CRO Amesto Growth
13.30 - 14.00
Pause, mingling og nybrygget kaffe.
14.00 - 14.30
Tidligere CFO i flere store selskaper deler sine erfaringer om outsourcing som et strategisk valg i organisasjoner.
Maria Stjern Dahlstrøm, konsulent.
14.30- 15.00
Erfaringsdeling om innføring av ny teknologi innen økonomi i en medlemsorganisasjon.
Stig Anisdahl Kristiansen, økonomisjef i Norsk Sykepleierforbund
15.00- 15.45
Fra tradisjonell til digital virksomhetsstyring.
Erik Adolfsen, Nordic delivery director, Amesto TechHouse og Petter Buran, Salgsdirektør Amesto AccountHouse.
15.45- 16.00
Wrap-up. Bli gjerne igjen for litt mingling, pizza og prat.
16.00- 18.00
After Work
Disse møter du på bransjedagen:

Siri Nilssen

Christine Lundberg Larsen

David Aleksandersen

Maria Stjern Dahlstrøm
Stig Anisdahl Kristiansen

Erik Adolfsen

Petter Buran
Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Om Conduit Oslo
The Conduit er et blomstrende knutepunkt av gründere, investorer, bedriftsledere og beslutningstakere. Deres formål er å samle kunnskap, nettverk og kapital, for vedvarende positiv innvirkning.
The Conduit ble først grunnlagt i London i 2018, og i fjor etablerte de seg også i Oslo. Stedet blir drevet av et samarbeidende fellesskap med av mennesker som er forpliktet til å skape en rettferdig, velstående og bærekraftig fremtid.
Vi gleder oss til å invitere deg til en bransjedag i disse moderne og inspirerende lokalene i Oslo sentrum.

Simplifying Business
Noen av våre forbundskunder:
.png?width=1400&height=443&name=Logosalat%201920%20x%20607%20(2).png)